Typy napędów :

SKY 150 Alu

JPX M25 Black Devil Alu

JPX M25 Black Devil Inox

Raket 120 Inox
Napędy produkowane przez Paramotor posiadają kosz ochronny z polerowanej stali nierdzewnej lub z aluminium. Stal to nie tylko elegancki wygląd, lecz duza wytrzymałość w porównaniu z aluminium.

Kosze dzielone są na cztery części, tak aby napęd bez trudu mieścił się do małego samochodu!

Nowoczesne silniki, jakie stosujemy: JPX Black Devil, SKY100, Raket, zostały zaprojektowane specjalnie do napędów paralotniowych, a nie jak dotychczas - adoptowane z innych urządzeń. Charakteryzuje je nie tylko niewielka waga, lecz również znakomite osiągi.

Standardowym wyposażeniem napędu jest uprząż, dostępna w dwóch rozmiarach L i XL, wyposażona w bloczki do przyspieszacza (speed systemu), zapięcia klik i system safe chroniący pilota w razie startu z nie zapiętymi taśmami udowymi. Ponad to posiada miękkie taśmy naramienne, duży zakres regulacji, szereg kieszeni (do jednej z nich zmieści się plecak) i sporo miejsca na podczepienie dodatkowego wyposażenia: front kontenera na spadochron zapasowy, aparatu fotograficznego, GPSa itp.

Wszystkie modele napędów są wyposażone w atestowany zbiornik paliwa umieszczony u dołu: 9, 10, 12, 14 litrowy w zależności od typu napędu.